Küçükçekmece'deki sapık yakalandı

Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, evinin önünden aldığı beş yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan sapığı yakaladı. Açıklamayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptı. Zanlının Pakistan uyruklu olduğu iddia edildi

Küçükçekmece'deki sapık yakalandı

Beş yaşındaki kız çocuğuna istismarda bulunan kişi yakalandı. Küçükçekmece Emniyet Müdürlüğü ekiplerince olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında yakalanan şüpheli ile ilgili ilk açıklamayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptı. Mağdur çocukla olaya tanıklık eden 6 yaşındaki başka bir çocuğun ifadesi pedagog eşliğinde alındı.

İki gün boyunca özel bir odada tedavi edilen M.E. pedagoglara verdiği bilgide iki kişinin kendisine saldırdığını, bu kişilerden birinin kırmızı kapşon taktığını söyledi.

Küçükçekmece'deki olayla ilgili açıklama yapan Bakan Soylu, şunları söyledi:

"Küçükçekmece’yle ilgili 5 yaşındaki çocuğumuzla ilgili hem Valiliğimiz hem de İstanbul Emniyeti fail konusunda çalışmayı yaptılar ve zannediyorum da bu saatler içinde açıklamayı yapacaklardır. Fail gözaltına alındı. İstanbul Valiliğimiz açıklama yapacaklar. Babayla görüştüm telefonda. Faili yakalayacağımızı söyledim. Failin yakalandığı bilgisi bende var."

Öte yandan failin Pakistan uyruklu ve 18 yaşında olduğu iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER