Mağdur çocuk taburcu oldu

Türkiye’yi ayağa kaldıran Küçükçekmece’deki cinsel istismar olayına dair gelişmeler devam ediyor. İstanbul Tabip Odası tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre küçük çocuk hayati tehlikeyi atlattı ve taburcu edildi

Mağdur çocuk taburcu oldu

Uğradığı cinsel saldırı sonucu yaralanan 5 yaşındaki küçük kız taburcu oldu. Pazartesi günü meydana gelen çirkin olayda, yaralı halde bulunan çocuk Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alınmıştı. Başarılı geçen ameliyatın ardından bir süre müşahede altında tutulan çocuk taburcu edildi. Küçük kız, evinde pedagog ve uzmanlar eşliğinde halen gözlem altında tutuluyor. Küçükçekmece canisini 50 kişilik özel ekip arıyorİstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki bir kız çocuğunun cinsel istismara uğramasına yönelik soruşturma sürüyor.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, olayı araştırması için 50 kişilik özel bir ekip oluşturdu. Ekip, başvurduğu mahalle sakinlerinin ifadeleri doğrultusunda zanlıların 2 kişi olabileceği sonucuna ulaştı.

Bölgedeki delillerde toplanıyor. Mahalleli tarafından bulunan bir cep telefonunun da emniyet güçlerine teslim edildiği belirtildi. Cep telefonunun şüphelilerden birine ait olma ihtimali araştırılıyor. Çevredeki tüm MOBESE ve güvenlik kameraları da mercek altında. Pazartesi gününden bu yana emniyet güçleri toplanan görüntüleri saniye saniye inceliyor. Zanlıların yakalanmasının an meselesi olduğu belirtiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER