MSB duyurdu: 1 askerimiz şehit

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Barış Pınarı Harekât Bölgesinde 11 Ekim 2019 tarihinde PKK/YPG’li teröristlerle çıkan çatışmada bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur" denildi

MSB duyurdu: 1 askerimiz şehit

CİDDİGAZETE

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekât bölgesinde PKK/YPG'li teröristlerle çıkan çatışmada, Oğuzhan Erdoğan isimli askerimizin şehit olduğunu duyurdu.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Barış Pınarı Harekât bölgesinde 11 Ekim 2019 tarihinde PKK/YPG'li teröristlerle çıkan çatışmada 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz" denildi.

BUGÜNKÜ ŞEHİT SAYISI ALTI OLDU

Sabah saatlerinde de havanlı saldırıya uğrayan birliğimizdeki 5 askerimiz yaralanmış, tedavi gördükleri hastanede üçü şehit düşmüştü. Bugünkü askeri şehit sayımız Oğuzhan Erdoğan'la birlikte dört oldu. Ayrıca Suruç'a yapılan havanlı saldırıda da iki sivil vatandaşımız şehit oldu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 10:37
YORUM EKLE