banner395
banner381

Ozan Arif morgda, MHP'liler konserde!

Ülkücü camianın "Dede Korkut"u Ozan Arif'in vefatına MHP genel merkezi ve teşkilatları duyarsız kaldı. MHP İstanbul İl Başkanlığı başsağlığı mesajı yerine, 14 Şubat Sevgililer Günü için yarın düzenleyeceği Altay konserinin duyurusunu yaptı

Ozan Arif morgda, MHP'liler konserde!

CİDDİGAZETE

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür'ün kişisel hesabından yaptığı, "Hakkımı helal etmiyorum, öteki dünyada hesaplaşırız" twitine ülkücüler büyük tepki gösterirken, bir skandal paylaşım da MHP İstanbul İl Başkanlığı'nın resmi Twitter hesabından yapıldı.

Dünyanın dört bir yanındaki ülkücüler özel uçaklar tutup cumartesi günü defnedilecek Ozan Arif'in cenaze törenine katılma hazırlığındayken, MHP İstanbul İl Başkanlığı, yarınki şarkıcı Altay konserinin duyurusunu paylaştı.

Destanlarıyla yarım asırdır ülkücü hareketin dinamiği olan Ozan Arif'in naaşı hastane morgunda beklerken, taziye yerine şarkıcı Altay'ın konserine yapılan davet, ülkücüleri öfkelendirdi.

Silivri'de yapılacak eğlence için İstanbul İl Başkanlığı'nın duyurusu şöyle:

"14 Şubat Perşembe günü düzenleyeceğimiz 'Sevgi Yürüyüşü' ve 'Altay Konseri'ne tüm halkımız davetlidir.

Sevgi Yürüyüşü: Uğur Mumcu Meydanı | 19.00

Konser: Atatürk Meydanı | 20.00"

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 00:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Asena
Asena - 4 ay Önce

Şehit geldiği gün düğün yapanlar..cwylanıma dayanamam diyenler..
Ozan Arif öldü diyemi konser iptal edecek!

Barış özdemir
Barış özdemir - 3 ay Önce

MHP 22 yıldır MHP li olmayanların elinde bunu anlamak lazım bir MHP li Ozan Arif gibi bir şahsiyetin bir güzel insanın bir Türk ozanının bir ülkücü harekete bu kadar hizmet etmiş çile çekmiş bir ülkücünün vefatına bu kadar saygısızlık bu kadar duyarsızlık yapıyorsa partiyi kimler yönetiyor kimlerin elinde iyice araştırmak lazım bir milliyetçi bir ben ülkücüyüm diyen bir insan Ozan Arif gibi ülkücülerin abisi, çilekeş vatanperver Ozan arifin vefatına vefasızlık yapamaz yaparsa ülkücü değildir kime hizmet ettiği araştırılmalı ülkücü vefalıdır merttir delikanlıdır

YUNUS KARABOGA
YUNUS KARABOGA - 3 ay Önce

Gule gule buyuk sair gule gule sen bu dunyada gorevini yaptin sana gorevini yapmayanlar utansin

SIRADAKİ HABER