Rüştü Reçber hastaneye yatırıldı

Eski milli kaleci Rüştü Reçber'in coronavirüs testi pozitif çıktı. Rüştü, tedavi için hastaneye yatırıldı. Haberi eşi Işıl Reçber duyurdu

Rüştü Reçber hastaneye yatırıldı

CiddiGazete- Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber’in coronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Coronavirüs testi pozitif çıkan eski milli oyuncu Rüştü Reçber, hastaneye yatırıldı.

İşte Işıl Reçber'in açıklaması:

"Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü'yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz. Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız. Kritik süreçler ve çok zor. Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin.

Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri. Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır.

Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok. Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak. Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet. İnşallah bu da geçecek... Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli... #sengüçlüsünRR"

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 23:44
YORUM EKLE