Sanal alemde Ferdi Tayfur fırtınası!

12 milyona yakın takipçisi bulunan dünyaca ünlü YouTuber Casey Neistat’ın Spotify hesabı çalındı ve çalma listeleri Ferdi Tayfur şarkılarıyla dolduruldu

Sanal alemde Ferdi Tayfur fırtınası!

CiddiGazete- Spotify hesabının çalındığını Twitter hesabı üzerinden duyuran Neistat, içerisinde Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses, Nadide Sultan, Ahmet Kaya ve Sezen Aksu gibi pek çok ünlü ismin olduğu çalma listesinin bir ekran görüntüsünü de paylaşarak tepki gösterdi.

FERDİ TAYFUR’U BEĞENMEDİ!- Hacklenme olayı ünlü YouTuber’ı çok sinirlendirdi. Webtekno’da yer alan habere göre Casey Neistat, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Hey Spotify yardım et! Eminim ki birisi benim hesabımı çaldı. Tüm çalma listelerim ve her şey gitti. Ayrıca (hesabımı ele geçiren kişinin müzik zevkine laf etmek istemiyorum) bu normalde dinlediğim müzik türü değil.”

TÜRK KULLANICILAR AKIN ETTİ- Türk kullanıcılar paylaşım sonrasında Casey Neistat’ın gönderisinin altına Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses’i öven yorumlarda bulundu. Ferdi Tayfur, Twitter'da da TT oldu. Kullanıcılar, ünlü sanatçıyı listede görünce ilk etapta hayatını kaybettiğini düşündü.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2020, 16:09
YORUM EKLE