‘Saraya buradan ekmek çıkmayacaktır’

CHP’li Muharrem İnce, “Beştepe’ye giden CHP’li” iddiasına ilişkin, “Saraya buradan ekmek çıkmayacaktır. Bu ülkeye yaptıkları kötülükler ortadadır” dedi

‘Saraya buradan ekmek çıkmayacaktır’

CiddiGazete

CHP’li Muharrem İnce günlerdir tartışılan “Beştepe’ye giden CHP’li iddiasına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“Ben değil, bütün partililer son birkaç günde istemediğimiz şeyleri yaşıyorsak bunun sorumlusu partide olup kendilerini partinin değerleriyle buluşturamamış insanlardır” ifadelerini kullanan İnce şunları kaydetti:

“Her Cumhuriyet Halk Partili için, parti her şeyin önünde ve üstündedir. Partiyi korumak, partinin değerlerinin taşıyıcısı olmaktır.

Ben değil, bütün partililer son birkaç günde istemediğimiz şeyleri yaşıyorsak bunun sorumlusu partide olup kendilerini partinin değerleriyle buluşturamamış insanlardır. Yaşananlara rağmen göreceğiz Saraya buradan ekmek çıkmayacaktır. Bu ülkeye yaptıkları kötülükler ortadadır.

Partimin temiz geleceği için partinin değerleriyle buluşamamış insanlarla nasıl mücadele edeceksem, bu güzel vatanı Saray düzenine teslim etmemek için de aynı azim ve kararlılıkla direneceğimi tüm kamuoyuna saygıyla bildiririm.”

YORUM EKLE