Sedat Şahin’in kardeşini öldürenler yakalandı

Kocaeli Polisi, 2014 yılında Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile Ferdi Topal’ın öldürüldüğü silahlı saldırıyı düzenledikleri belirlenen organize suç çetesi Sarallar Grubu üyesi M.G. ve H.İ.Ç.’yi yakaladı

Sedat Şahin’in kardeşini öldürenler yakalandı

CiddiGazete- Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 2014 yılında İstanbul Nişantaşı’nda Bafralı Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile şoförü Ferdi Topal’ın öldürülmesi olayını gerçekleştiren Sarallar Grubu olarak bilinen organize suç örgütü üyesi M.G. ve H.İ.Ç.’yi yakaladı. Hakkında 31 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.G. ile cezaevi firarisi olan ve hakkında 2 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.İ.Ç., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

NE OLMUŞTU?

Şişli Nişantaşı Valikonağı Caddesi’nde 24 Aralık 2014 tarihinde gerçekleşen olayda, Bafralılar Grubu'ndan Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile şoförü Ferdi Topal ve Evren Aydın'a evden çıktıkları sırada, otomobille gelen kişiler uzun namlulu silahlarla saldırı düzenledi. Üç yaralıdan Vedat Şahin ve Ferdi Topal kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybetmişti.

YORUM EKLE