Şişli Belediyesi'nden 'Muhtarlar Günü'ne özel yemek

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Şişli'deki mahalle muhtarları ile bir araya geldi

Şişli Belediyesi'nden 'Muhtarlar Günü'ne özel yemek

CiddiGazete- "19 Ekim Muhtarlar Günü" dolayısıyla Şişli Belediyesi tarafından ilçe muhtarlarına özel yemek programı düzenlendi. Programın ev sahibi Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, muhtarların muhtarlar gününü kutladı.

MUHTARLAR YEREL YÖNETİMLERİN TEMEL TAŞIDIR

Salgın dönemi başta olmak üzere Şişli kentimiz ve komşularımız için muhtarlarla işbirliği içinde olduklarını belirten Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, "Demokrasinin ve yerel yönetimlerin başlangıcı muhtarlıklardır.

Muhtarlar, demokrasinin ve yerel yönetimlerin temel yapı taşlarıdır. İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde muhtarlarımızla beraber bir hayli yoğun çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Bu zorlu zamanlarda da elini taşın altına koymaktan çekinmeyen ve büyük emek sarf eden muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Dün olduğu gibi bugün ve bundan sonrasında birlikte ve dayanışma içinde sorunları çözmeye, komşularımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz. Tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü tebrik ediyorum" dedi.

YORUM EKLE