Sosyal medya çöktü mü?

WhatsApp, Instagram ve Facebook kullanıcıları uygulamalarda gif, video ve fotoğrafların açılmadığıyla ilgili şikayetler dile getiriyor

Sosyal medya çöktü mü?

CiddiGazete- Instagram, Facebook ve WhatsApp uygulamalarında fotoğraf, gif ve videoların yüklenememesi ya da açılmamasıyla ilgili sorun yaşanıyor. Kullanıcılar Instagram, Facebook ve Whatsapp çöktü mü diye merak ediyor. Bazı kullanıcılarda yavaş yüklenme problemi de yaşanıyor. Instagram, Facebook ve WhatsApp sorununa yönelik Facebook'tan veya Bakanlıktan açıklama geldi mi? İşte haberin detayları...

WHATSAPP, INSTAGRAM, VE FACEBOOK'TA ERİŞİM SORUNU

Instagram, Facebook ve WhatsApp gibi sosyal medya uygulamalarında bir süredir kullanıcılar arasında fotoğraf, video ve gif paylaşımında erişim sorunu yaşanıyor.

Sosyal medyada yaşanan erişim sorununun ardından milyonlarca kullanıcı "Whatsapp, Instagram ve Facebook çöktü mü?" sorusunu dile getirirken merakla araştırmaya başladı.

BAKANLIK'TAN ERİŞİM SORUNU AÇIKLAMASI

Whatsapp, Instagram ve Facebook'da yaşanan probleme ilişkin Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan Twitter üzerinden son dakika açıklaması yaptı. Sayan; "Whatsapp, Instagram ve Facebook servislerinde global kaynaklı sorun yaşanmakta olup ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir" dedi.

YORUM EKLE