Taciz iddiaları intihar getirdi

Adı taciz iddialarına karışan yayınevi sahibi ve yazar İbrahim Çolak intihar etti. Sosyal medya hesabından veda paylaşımı yapan Çolak, kendisini Ankara'daki evinde doğal gaz borusuna astı

Taciz iddiaları intihar getirdi

CiddiGazete- Adı taciz iddialarına karışan yazar İbrahim Çolak intihar ederek yaşamına son verdi. Çolak’ın Ankara’daki evinde kendini doğalgaz borusuna asarak intihar ettiği öğrenildi.

İntihar olayıyla ilgili soruşturma başlatılırken, Çolak’ın intihar etmeden önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar dikkat çekti.

İbrahim Çolak’ın Twitter hesabındaki son paylaşımı "Kendimi böyle bir sona hazırlamamıştım. İyi bir insan olmaktı dileğim, başaramadım. Saatlerce, günlerce yazabilirim ancak bu hiçbir şeyi geri getirmez. Ben, şu saatten sonra eşimin, evlatlarımın, dostlarımın yüzüne bakamam. Kimse tamamıyla suçlu değildir lakin başkalarına söylediğim, ‘kendimize yakışanı yapalım’ düsturunu kendim için tutamamış olmama gerçek bir pişmanlığım var. Beni seven, beni gözeten tüm dostlarıma, hassaten kahrımı çeken eşime ve evlatlarıma hayırla kalın diyorum” oldu.

ESKİ MİLLETVEKİLİ AYDIN ÜNAL DUYURDU

AKP eski milletvekili Aydın Ünal, İbrahim Çolak'ın vefatını sosyal medya hesabından duyurdu. Ünal, "İbrahim Çolak dostumuzu, kardeşimizi kaybettik. Rabbim rahmetiyle muamele etsin. Başımız sağolsun" ifadelerini kullandı.

"NE DİYEYİM, NE YAZAYIM BİLMİYORUM"

İntiharı doğrulayan bir başka isim de Yenişafak köşe yazarı İsmail Kılıçarslan oldu. Kılıçarslan Twitter hesabında, "Ne diyeyim, ne yazayım bilemiyorum. Bildiğim tek şey intiharın hiçbir şart altında çözüm ve uygun son olmadığı... Çok üzgünüm" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2020, 05:42
YORUM EKLE