TAMGA ve Durumob'a tam not

İzmir depreminde zarar gören vatandaşların hasarlı evlerindeki eşyaları ücretsiz taşıyan Durumob firması ile TAMGA üyeleri gönülleri fethetti

TAMGA ve Durumob'a tam not

CiddiGazete- STK'lar ve özel firmalar, 6.9 büyüklüğündeki depremin yaralarını sarmak için İzmir'de adeta seferberlik ilan etti.

TAMGA Uluslararası Arama Kurtarma ve Yardım Derneği de zorlu günlerde örnek bir yardımlaşma performansı sergileyerek, özellikle vatandaşların hasarlı evlerden çıkartılması ve eşyalarının taşınması noktasında büyük gayret gösterdi.

Durumob firması da TAMGA'dan gelen talepleri karşılamak için depremde mağdur olan vatandaşların evlerindeki eşyaları ücretsiz taşıyarak, istenilen yerde kurulumunu sağladı.

KAHVALTIDA BULUŞTULAR

Yaraları büyük bir hızla sarılmaya devam eden İzmir'deki depremin ardından, TAMGA üyeleri ile Durumob firması sahibi Kahraman Çağlamaz ve ekibi, kahvaltıda bir araya geldi.

TAMGA Uluslararası Arama Kurtarma ve Yardım Derneği Ege Bölge Temsilcisi Nuray Ergöl, ekibindeki gönüllülere ve depremzedelere ücretsiz hizmet veren Durumob firmasına teşekkür etti.

YORUM EKLE