Ümitcan Uygun'a fuhuş suçlaması

Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili Ümitcan Uygun'un Aleyna'yı fuhşa zorladığı ve bu yolla para kazandığı iddiası üzerine suç duyurusunda bulunuldu

Ümitcan Uygun'a fuhuş suçlaması

CiddiGazete- Türkiye'nin gündemine oturan Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili yeni iddialar gündeme geldi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılan Aleyna Çakır dosyasında yeni bir gelişme yaşandı. Ümitcan Uygun'un Aleyna Çakır'a şiddet uyguladığı görüntülerin ardından Uygun'un Aleyna Çakır üzerinden fuhşa zorlayarak para kazandığı iddiası gündeme geldi.

AİLENİN AVUKATINDAN SUÇ DUYURUSU

Aleyna Çakır ailesinin avukatı Umut Yıldırım, konuya ilişkin savcılığa yeni bir suç duyurusunda bulundu. Aleyna'nın komşusu ve arkadaşlarının hem ses kayıtlarını, hem de talihsiz kızın fuhşa sürüklendiği iddiaları üzerine suç duyurusunda bulunuldu.

SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

Çakır ailesinin avukatı Yıldırım, ses kayıtlarının savcılığa sunulduğunu ve son gelişmeyle birlikte yeni bir suç tipinin daha ortaya çıktığını söyledi.

YENİDEN İFADE VERECEK

Avukat Yıldırım, söz konusu yeni iddiaların ardından soruşturmaya başlarsa, Ümitcan Uygun'un dördüncü kez ifadeye çağrılacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 03:11
YORUM EKLE