'Yengeç' ve arkadaşı tutuklandı

Hastanede polislere kafa tutan ve "yengeç" yürüyüşüyle gündeme gelen şahıslar, Balıkesir'de gözaltına alındı, daha sonra sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi

CİDDİGAZETE

Sosyal medyada dün paylaşılan ve büyük tepki çeken görüntülerde, iki şahıs polislerle tartışıyordu. Polislere ‘kafa tutan’ iki şahıs, daha sonra hastane acil servisi olduğu anlaşılan yerden ayrılıyordu. Konuyla ilgili olarak harekete geçen Balıkesir Emniyet Müdürlüğü iki şahsı gözaltına aldı.

Görüntüleri paylaşan sosyal medya kullanıcısı, olayın 24 Eylül’de Balıkesir merkezde yaşandığını, şahısların ‘biz buranın abisiyiz, kaçarsan sıkarım’ diyerek ağabeyini öldüresiye darp ettiklerini ve yaraladıklarını duyurmuştu.

KİMLİKLERİ BELLİ OLDU

Polislere karşı yaptıkları tavırla tepki çeken görüntülerdeki iki şahıstan uzun boylu ve "yengeç" tarzı yürüyenin 27 yaşındaki Nihat Y. kısa boylu olanın ise bir oto yıkamada çalışan 24 yaşındaki Burak B. olduğu öğrenildi. İkili, daha sonra sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2019, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER