'Yüksek sesle konuştun' cinayeti

Konya'da bir çocuk babası Derviş Bakım, telefonla yüksek sesle konuştuğu gerekçesiyle önce sopayla dövüldü, sonra bıçaklanarak öldürüldü

'Yüksek sesle konuştun' cinayeti

CiddiGazete- Konya'da 40 yaşındaki Derviş Bakım, parkta yüksek sesle telefon konuşması yaptığı gerekçesiyle tartıştığı kişi ve arkadaşları tarafından sopayla dövülüp, bıçaklanarak öldürüldü.

Olay, saat 03.00 sıralarında, merkez Meram ilçesine bağlı Mengene Mahallesi'ndeki Mengene Parkı'nda meydana geldi.

Halı yıkama fabrikasında çalışan evli ve 1 çocuk babası Derviş Bakım, parkta bulunan seyyar köftecide otururken, cep telefonuyla görüşme yapmaya başladı.

Bu sırada kimliği henüz tespit edilemeyen şüpheli, yüksek sesle konuştuğunu ileri sürerek Bakım ile tartışmaya başladı. Şüpheli, tartışmanın ardından parktan ayrılıp, kısa süre sonra yanına arkadaşlarını da yanına alarak, tekrar Derviş Bakım'ın yanına geldi.

Bakım'ı bir süre kovalayan şüpheliler, yakaladıktan sonra sopayla dövüp, kalça ve bacak bölgelerinden bıçaklayarak, kaçtı.

Ağır yaralanan Derviş Bakım, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık görevlileri tarafından Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Derviş Bakım, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

YORUM EKLE