'Zekeriya Öz'ü dövdüler' iddiası

Başta Türk ordusu olmak üzere tüm milli değerleri yıkmak için kumpas hazırlayan FETÖ'cü savcı Zekeriya Öz'ün kaçak yaşadığı Mannheim’da saldırıya uğradığı iddia edildi

'Zekeriya Öz'ü dövdüler' iddiası

CiddiGazete- 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye'den kaçan FETÖ'cü kumpasçı eski savcı Zekeriya Öz'ün Almanya Speyer kentinde lüks bir hayat yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Almanya'nın koruma çemberine aldığı, NATO ve ABD'nin Almanya'daki üslerini açtığı FETÖ, Türkiye'deki kaynakları kesilince Avrupa'da sarsılmaya başladı. Özellikle Almanya'da her kesim Türk'ten FETÖ'ye karşı büyük bir tepki ve nefret var.

Sözcü'nün haberine göre; Zekeriya Öz'ün Almanya Mannheim'da bir restoranda bir Türk tarafından dayak yediği iddia edildi. Meydana yakın bir restorana yanındaki iki işadamı ve iki koruma ile giren Öz'ü tanıyan kişinin, “Utanmadan buralarda geziyor musun?” diye sorup FETÖ'cü savcıyı yumrukladığı öğrenildi.

TARTIŞMADAN GİTTİ

Burnu kanayan Öz'ün tartışma çıkarmadan başka bir mekana doğru yöneldiği bilgisi geldi. Speyer'e yakın kent olan Mannheim'daki diğer restoranda cam kenarında Öz'le oturan 4 kişilik FETÖ'cü ekip kamera tarafından görüntülendi. Öz'ün, bu olaydan sonra sık sık kılık değiştirdiği, fazla dışarı çıkmamaya özen gösterdiği öğrenildi.

YORUM EKLE