CiddiGazete- CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile haber spikeri Mehtap Özkan dün akşam aile arasında gerçekleştirilen bir törenle dünyaevine girdi.

Tekin, geçtiğimiz yıl ocak ayında bir çocuğunun annesi, ikinci eşi Nihan Tekin ile anlaşmalı olarak boşanmıştı. Gürsel Tekin'in ilk evliliğinden de iki çocuğu bulunuyor.

MEHTAP ÖZKAN KİMDİR?

Mehtap Özkan 22 Aralık 1990 tarihinde Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminin ardından Başkent Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde diksiyon ve oyunculuk dersleri aldı.

Medya sektöründeki kariyerine Kanal B'de staj görmeye başlayarak adımını attı. Ardından 2014 yılında TV 8'de çalışmaya başladı. Burada sunucu olarak görev yaptı ve bir dönem de radyo programında yer aldı.

TV 8'den ayrıldıktan sonra Beyaz TV'ye geçiş yaptı. Beyaz TV'de muhabir olarak görev almanın yanı sıra hava durumu programlarının da sunumunda yer aldı. Bir süre Beyaz TV'de çalıştıktan sonra oradan ayrılıp Halk TV'de çalışmaya başladı. Halk TV'de hafta sonu haber bültenlerinin ve gece bültenlerinin sunuculuğunu üstlendi. Yaklaşık iki yıl boyunca Halk TV'de çalıştıktan sonra 2019 yılında Habertürk kanalına transfer oldu.