CiddiGazete- Fenerbahçe'yle bir yıllık sözleşme imzalayan İsmail Kartal, hemen çalışmalara başladı. İsmail Kartal, sözleşmeye imza atar atmaz bürokratik işlemlerin bitmesini beklemeden gelecek sezon için çalışmalara start verdi.

SOLUĞU SAMANDIRA'DA ALDI

62 yaşındaki İsmail Kartal, sözleşme imzalanır imzalanmaz ekibiyle birlikte Samandıra tesislerine geçti ve geceyi orada geçirdi.

Tüm akşam boyunca takım hakkında analiz çalışmaları yapan İsmail Kartal, sabah saatlerinde de oyuncu analizlerini yapmaya başladı.

ALİ KOÇ'TAN TAM DESTEK ALDI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un tam desteğini alan İsmail Kartal takımın eksiklerini en kısa sürede bularak Ali Koç'a aktaracak ve çalışmalara devam edecek.

Transferler konusunda Ali Koç'la ortak çalışacak İsmail Kartal ekibiyle çalışmalara başladı.

YARDIMCILARI BELLİ OLDU

Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal'ın yardımcıları belli oldu. Selçuk Şahin ve Egemen Korkmaz, İsmail Kartal'ın ekibinde yer almayacak. İşte İsmail Kartal'ın ekibi:

Yardımcı Antrenörler: Recep Karatepe, Sercan Terzioğlu

Antrenör: Kemal Kurak

Kaleci Antrenörü: Haluk Kaplan

Performans Analiz: Kerem Güneş

Atletik Performans Antrenörü: Cengiz Sirkan

İsmail Kartal'ın ekibine önümüzdeki günlerde eklemeler yapılmasının da gündemde olduğu öğrenildi.

KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU

Öte yandan Fenerbahçe, İsmail Kartal yönetiminde 2 Temmuz Pazar günü toplanacak.

Milli takımlara giden oyuncular ise kampa 5 Temmuz'da katılacak.

Sağlık kontrollerinin ardından topbaşı yapacak olan sarı lacivertli futbolcular, Samandıra Can Bartu Tesislerinde ilk antrenmanlarını gerçekleştirecekler.

8 Temmuz'a kadar çalışmalarını İstanbul'da sürdürecek olan Fenerbahçe, 9-15 Temmuz tarihleri arasında Rusya'nın St. Petersburg şehrinde Pari Premier Cup Turnuvasına katılacak.

Fenerbahçe'nin turnuvadaki maç programı şöyle:

9 Temmuz 19.30 Zenit - Fenerbahçe

12 Temmuz 19.30 Fenerbahçe - Kızılyıldız

15 Temmuz 14.00 Neftchi PFK - Fenerbahçe

15 Temmuz tarihinde oynayacağı son karşılaşmanın ardından İstanbul'a dönecek Fenerbahçe, çalışmalarını Samandıra Can Bartu Tesislerinde sürdürecek.