CiddiGazete- Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, Türkiye'de doğup uluslararası bir marka haline gelen Rams Global ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi için isim sponsorluğunda anlaşması imzaladı.

DÜNYA STANDARTLARINDA GELİR

Yapılan açıklamada, sponsorluk gelirinin dünya standartlarında olduğu vurgulandı.

NEF'E TEŞEKKÜR EDİLDİ!

Açıklamada şöyle denildi: "2021-2022 sezonundan bu yana Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ndeki stadımızın isim sponsoru olan, öncesinde formamızın göğüs sponsoru olan; Galatasaray'ın ihtiyacı olduğu her an, her yerde desteğini esirgemeyen Nef markasına sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA

"Kulübümüz, ülkemiz topraklarında doğup uluslararası bir marka haline gelen Rams Global ile Ali Sami Yen Spor Kompleksimiz içindeki stat isim sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Detaylarını önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz basın toplantısında duyuracağımız anlaşma dünya standartlarında sponsorluk geliriyle de Türk futbolunun geleceğine ışık tutacak.

TFF ile Montella anlaştı TFF ile Montella anlaştı

Bu anlaşmanın ilklerin ve enlerin kulübü Galatasarayımıza, gayrimenkul, sağlık, turizm, medya, madencilik gibi farklı sektörlerin dev markası Rams Global’e ve Türk sporuna hayırlı olmasını temenni ediyoruz."