CiddiGazete- İyi Parti'nin 3. Olağan Kurultayı'nda Genel İdare Kurulu seçimi de tamamlandı. Eski MHP'li bakan Oktay Vural'ın Genel İdare Kurulu'nda yer aldığı görüldü.

Akşener, 28. dönemde milletvekili seçilen isimlerden çoğunu GİK listesine yazmadı. İşte İyi Parti GİK üyeleri

1- Uğur Poyraz (Antalya Milletvekili)

2- Ümit Dikbayır (Sakarya Milletvekili)

3- Bahadır Erdem

4- Metin Ergun (Muğla Milletvekili)

5- Bilge Yılmaz

6- Ümit Özlale (İzmir Milletvekili)

7- Mehmet Tolga Akalın

8- Sevinç Atabay

9- Ayfer Yılmaz

10- Ünzile Yüksel

11- Burak Akburak (İstanbul Milletvekili)

12- Kürşad Zorlu (Ankara Milletvekili)

13- Ayyüce Türkeş Taş (Adana Milletvekili)

14- Ömer Karakaş (Aydın Milletvekili)

15- Turhan Çömez (Balıkesir Milletvekili)

16- M. Satuk Buğra Kavuncu (İstanbul Milletvekili)

17- Selcan Hamşıoğlu (Tekirdağ Milletvekili)

18- Dursun Çolak

19- Naci Cinisli

20- Taha Orhun Ertürkmen

21- Şükrü Kuleyin

22- Cumali Durmuş

23- Şükriye Sevinç Çağlayan

24- Mehmet Aslan

25- Cem Özdemir

26- Hayrettin Nuhoğlu

27- Ayşe Sucu

28- Hüseyin Özlük

29- Mustafa Veysel Güldoğan

30- Oktay Vural

31- Berna Sukas

32- Rıdvan Yalçın

33- Ali Demir

34- Ahmet Zeki Üçok

35- Alparslan Yüce

36- Taner Demirer

37- Birol Aydemir

38- Türker Yörükçüoğlu

39- Sedat Aksakallı

40- Ece Güner

41- Yetkin Öztürk

42- Ali Gökdemir

43- Erol Karapınar

44- İmren Tüfekçi

45- Orkun Kanber

46- Ayşen Kurt

47- Emin Yetim

48- Raşit Emir Süer

49- İrem Yaman

50- Fatih Koca

İŞTE GİK'E YAZILMAYAN MİLLETVEKİLLERİ

Koray Aydın (Ankara), Şenol Sunat (Manisa), Yasin Öztürk (Denizli), Müsavat Dervişoğlu (İzmir), Dursun Ataş (Kayseri), Lütfü Türkkan (Kocaeli), Erhan Usta (Samsun), Adnan Beker (Ankara), Yüksel Arslan (Ankara), Aykut Kaya (Antalya), Ahmet Eşref Fakıbaba (Ankara), Turan Yaldır (Aksaray), Lütfullah Kayalar (Yozgat), Hakan Şeref Olgun (Afyon), Yüksel Selçuk Türkoğlu (Bursa), İdris Nebi Hatipoğlu (Eskişehir), Mehmet Mustafa Gürban (Gaziantep), Nimet Özdemir (İstanbul), Ersin Beyaz (İstanbul), Seyithan İzsiz (İstanbul), Hüsmen Kırkpınar (İzmir), Ünal Karaman (Konya), Adnan Şefik Çirkin (Hatay), Rıdvan Uz (Çanakkale), Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu (İstanbul), Mehmet Salim Ensarioğlu (İstanbul), Mustafa Cihan Paçacı (İstanbul), Burhanettin Kocamaz (Mersin), Mehmet Akalın (Edirne), Bilal Bilici (Adana), Ahmet Ersagun Yücel (İstanbul), Hasan Toktaş (Bursa), Yavuz Aydın (Trabzon)