CiddiGazete- İyi Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, partisinin 26 Ağustos'ta Afyonkarahisar'da kapalı spor salonunda yapacağı etkinliğin açık hava toplantısına dönüştüğünü açıkladı. Zorlu, sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı:

AÇIK HAVA TOPLANTISI ŞEKLİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

- Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılı Türk Milleti için çok önemli bir tarih... Büyük komutan Alparslan'ın, 'Anadolu'nun Türk yurdu' olduğunu ilan ettiği Malazgirt Zaferi'nin 952. yılı.

- Bu yıl, büyük ecdadımızın yedi düveli dize getirdiği Büyük Taarruz'un 101. yılı. Bu muhteşem zaferlerin yıldönümünde; vatandaşlarımızla birlikte Afyon Kocatepe'de olacağız.

- İki zaferi birbirinden koparmaya çalışan anlayışa karşı; Malazgirt şuuruyla ve Büyük Taarruz ruhuyla bir araya geleceğiz.

– İşte bu amaçla; Afyon İl Başkanlığımız tarafından daha önce kapalı spor salonunda düzenleneceğini duyurduğumuz buluşmamız, 26 Ağustos günü Kocatepe'de açık hava toplantısı şeklinde gerçekleştirilecektir.

- Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 26 Ağustos 1922 Cumartesi sabahı komutanlar ile muharebeyi yakından izlemek ve yönetmek maksadıyla buluştukları gözetleme yeri yakınındaki bu alanda, 101 yıl sonra aynı duyguları mahallinde yaşamak ve yaşatmak üzere, Afyon'da vatandaşlarımızla buluşacağız.

– Bu kapsamda Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'in vatandaşlarımıza hitap edeceği programımız 26 Ağustos'ta Kocatepe'de Saat 12.00'da başlayacaktır.

Emekli maaşı işte böyle eridi Emekli maaşı işte böyle eridi

- Türk milletinin ekonomik anlamda dar boğaza itildiği, demografisinin değiştirilmeye çalışıldığı bu kara günlerde, yine bir ağustos ayında, milletimizin umutlarını yeniden diriltmek için tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.