Ağıralioğlu'ndan 'Kılıçdaroğlu' itirazı Ağıralioğlu'ndan 'Kılıçdaroğlu' itirazı

CiddiGazete- İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı belirleme süreciyle ilgili yaptığı çıkışın ardından, Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş, "Son siyasi gelişmeler ışığında, gördüğüm lüzum üzerine İYİ Partiden istifa ettiğimi kamuoyuna saygıyla duyururum" dedi.

Ekran Resmi 2023-03-05 00.03.02

YÖNETİCİLER BİLE "İSMİNİ İLK KEZ DUYDUK" DEDİLER

Ayhan Altıntaş, istifa kararının ardından sosyal medyada ağır eleştirilere maruz kaldı. Partinin il ve ilçe yöneticileri bile yaklaşık 5 yıldır İyi Parti'de milletvekili olarak görev yapan Altıntaş'ın ismini ilk kez duyduklarını söyleyerek ağır ifadeler kullandılar.

Ekran Resmi 2023-03-05 05.13.57

İyi Parti Sandıklı İlçe Başkanı Av. Emir Erkalan gibi çok sayıda partili, Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş'ı tanımadıklarını ifade eden paylaşımlarda bulundu.

MERAL AKŞENER İKNA ETTİ

İyi Parti'den istifa kararını saat 23.25'te duyuran Ayhan Altıntaş, saat 02.41'de bir paylaşım daha yaptı. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüştüğünü belirten Altıntaş'ın paylaşımı şöyle: Değerli Genel Başkanımızla yaptığım istişare ve değerlendirme sonucu partimden istifamı geri almış bulunuyorum. Saygılarımla."

Ekran Resmi 2023-03-05 04.55.22