CiddiGazete- İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP Grup Başkanı Özgür Özel'in "değişim" vurgulu açıklamaları sonrası Kemal Kılıçdaroğlu dikkat çeken ifadeler kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün partisinin grup toplantısında "Gemiyi limana sağlam götürmek yine kaptanın görevidir. Gemiyi limana sağlam götüreceğimi herkes bilsin" dedi

İMAMOĞLU ANKARA'YA GELDİ

Bugün erken saatlerde Ankara'ya gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Atatürk Parkı'nda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

Yaklaşık 2 saate yakın süren görüşmenin ardından tesislerden önce Kemal Kılıçdaroğlu, ardından Ekrem İmamoğlu ayrıldı. İki isim tesislerden çıkarken, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de görüntülere yansıdı.

Bahçeli'den Soylu'ya destek Bahçeli'den Soylu'ya destek

"GÜZEL OLACAK HER ŞEY"

Görüşmenin ardından saat 14.00'te İstanbul Havalimanı'na gelen Ekrem İmamoğlu, basın mensuplarının görüşme ile ilgili sorusuna "Görüşeceğiz tabii, genel başkanımızla her zaman görüşüyoruz zaten. Güzel olacak her şey" demekle yetindi.