Ahmet Şafak'ın filmini kaç kişi izledi

MHP genel merkezi "sanatçısı" türkücü Ahmet Şafak'ın yapımcılığını üstlendiği ve oynadığı "Kuşatma" adlı filmi, vizyondaki son haftasında 40 kişi izledi

Ahmet Şafak'ın filmini kaç kişi izledi

CİDDİGAZETE

Gösterimdeki dördüncü hafta sonunu geride bırakan 7. Koğuştaki Mucize, hem Box Office Türkiye liderliğini sürdürdü hem de Organize İşler Sazan Sarmalı'nı geride bırakarak yılın en çok izlenen filmi oldu.

Yılın iddialı yapımlarından 7. Koğuştaki Mucize, hafta sonunda 327 bin 856 seyirci tarafından izlenerek üst üste dördüncü hafta sonunda Box Office Türkiye listesinin zirvesinde yer aldı.

Toplamda 3 milyon 654 bin 710 kişi tarafından izlenen film, Organize İşler Sazan Sarmalı'ndan beri üst üste dört hafta sonunu gişenin birinci sırasında geçirmeyi başarabilen ilk yapım oldu. Tüm bunların yanı sıra 7. Koğuştaki Mucize, toplam seyirci sayısında Organize İşler Sazan Sarmalı'nı geride bırakarak şu an için yılın en çok izlenen filmi oldu.

Ali Atay imzalı komedi filmi Cinayet Süsü, vizyondaki ikinci haftasında da yerini koruyarak ikinci sırada yer aldı. Film, 10 günde toplamda 427 bin 770 seyirci tarafından izlendi. Beşinci hafta sonunu geride bırakan iki yapım ise sırasıyla üç ve dördücü sıralarda yer aldı.

Kral Şakir Korsanlar Diyarı, 78.480 seyirciyle listenin üçüncü basamağında yer alırken, Joker 54.990 seyirciyle dördüncü sırada kendine yer buldu.

Dünya genelinde başarısız bir açılış yapan Terminatör: Kara Kader, ülkemizde de beklentilerin altında kaldı. Film, ilk hafta sonunda sadece 50.930 seyirci tarafından izlenerek listeye beşinci sıradan giriş yaptı.

KUŞATMA'NIN RAKAMLARI ÇOK DÜŞÜK KALDI

MHP genel merkezi "sanatçısı" türkücü Ahmet Şafak'ın yapımcılığını üstlendiği ve oynadığı "Kuşatma" adlı filmi ise vizyonda kaldığı dört haftada sadece 19 bin 990 kişi izledi. Filmin vizyon sürecindeki son haftasında ise izleyen sayısı 40 kişi oldu.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 11:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gül Atış
Gül Atış - 2 yıl Önce

Çok severek dinlediğim bir sanatçı idi çokkırdı dinleyicilerini sanatcı hiç bir zaman sen ben yapmamalı

Zaza
Zaza - 2 yıl Önce

Onca Reklam Yaptılar, NAFİLE..