Devran Çağlar hayatını kaybetti

Bir döneminin ünlü şarkıcılarından olan Devran Çağlar, bugün geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti. Devran Çağlar’ın ölüm haberi bugün sahne alacağı mekânın sosyal medya hesabından son dakika olarak duyuruldu

Devran Çağlar hayatını kaybetti

CİDDİGAZETE

Bir dönemin ünlü sanatçılarından olan Devran Çağlar'ın hayatını kaybettiği haberi, son dakika bilgisi olarak geldi. İşletmenin sahibi Yavuz Hancı, "Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık" dedi.

DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?

Çağlar, 1 Ocak 1963 yılında Adana'da dünyaya geldi. 90'lı yılların ünlü arabesk şarkıcıları arasında olan ve bir zamanlar adından söz ettiren Çağlar, ayrıca üç sinema filminde de rol aldı.

Şöhret olduğu yıllarda Bülent Ersoy'un tahtına aday olarak görülen şarkıcı, zamanla popülerliğini yitirdi ve kendisi buna Bülent Ersoy'un sebep olduğunu söylemişti. Ayrıca gerçek isminin Şeref Kolçak olduğunu ifade eden Devran Çağlar, usta oyuncu Eşref Kolçak'ın kendisinin de babası olduğunu iddia etmişti. Eşref Kolçak ise bu iddiaları kesin bir dille reddetmişti. Devran Çağlar, uzun yıllardır Almanya'da yaşıyor ve sahne almaya devam ediyordu.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2019, 19:15
YORUM EKLE