banner445

Erkeklerin yarısı biseksüel

Zerrin Özer, 26 kilo vermesinin ardından Posta Gazetesine verdiği röportajda dikkat çekici açıklamalarda bulundu...

Erkeklerin yarısı biseksüel

Zerrin Özer, 26 kilo vermesinin ardından Posta Gazetesi'ne verdiği röportajda dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Yıllardır müzik sektörünün içinde olan Özer, verdiği kiloların ardından yepyeni bir görüntüye kavuşurken, Posta Gazetesi'nden Oya Çınar’a verdiği röportajda, Türk erkeklerinin yarısı biseksüel; toplum baskısından itiraf edemiyorlar. Kız çocuğu evlenirken bakire olmalı. Türkiye'de son derece özgür hissediyorum. Ben devlet sanatçısıyım. TRT'de program da yaparım, Erdoğan'ı da severim. Kime ne! Omuriliğimden iki yanlış ameliyat geçirdim ve uzun süre tekerlekli sandalyeye mahkum oldum. Şarkılarımı söyledim, işimi yaptım ama zordu. Şükür şimdi iyiyim. 26 kilo verdim...” ifadelerini kullandı.

İşte o röportajdan bazı bölümler:

Tecavüz gibi ağır bir travma yaşadım. Bu yüzden bekaret içimde kalan bir ukde oldu. Belki tecavüze uğramasaydım bekarete böyle bir anlam yüklemeyecektim. Kız çocuğum olsa onun da evlenene kadar bakire olmasını isterdim. Yani ben aşırı rahatlığı, saygısızlığı sevmiyorum. Şimdiki insanların modernlik anlayışını benimsemiyorum. Saygı, edep kalmadı artık.

Türkiye'de son derece özgür hissediyorum. Çağ atlarken çoğu konuda Amerika'nın 100 sene gerisinde kaldık ama maşallah ahlaksızlık konusunda onlarla eşit ilerliyoruz. Ahlaksızlık diz boyu. Özgür olmak her istediğini istediğin gibi yapma hakkı tanımaz. Öyle şeyler duyuyorum ki aklımı oynatıyorum. Karı-koca yanlarına üçüncü bir partner aramaya çıkanlar var! Bu özgürlük değil, sapkınlık. Ahlaksızlık!

Coşkun Sabah doğru söylemiş. Bence de Twitter yasaklanmalı. Özgürlük iyi güzel de, o özgürlüğü edepli ve ahlaklı bir şekilde yaşayalım. Böyle düşündüğüm için geri kafalı oluyorsam onu da şükranla kabul ederim.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2018, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner457

banner84