Gazi müdürden konferans

15 Temmuz gecesinin sembol isimlerinden emekli emniyet müdürü gazi avukat Fatih Eryılmaz, bugün Altındağ'da konferans verecek

Gazi müdürden konferans

CİDDİGAZETE

Ankara Emniyet Müdürlüğü önündeki destansı savunmanın kahramanlarından emekli emniyet müdürü gazi avukat Fatih Eryılmaz, bugün (24 Nisan Çarşamba) sevenleriyle buluşacak.

Gazi Eryılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "1904 yılında Türk tarihinin ve devletimizin tarihi bir yol ayrımına geldiği bir zamanda, Yusuf Akçura Kahire'de Türk gazetesinde yayınlanan 'Üç Tarz-ı Siyaset' makalesinde, Osmanlı Devleti'nin temel devlet politikası olarak Osmancılık, İslamcılık, Türkçülük olmak üzere üç siyasetini kıyaslayarak incelemişti. 'Üç tarz-ı siyaset' makalesi devletin, aydınların ve askerlerin önüne bir program koymuştu. Bu programın doğruluğunu tarih tasdik etti.

Şimdi devletimiz ve milletimiz yine tarihi bir yol ayrımına geldi. Bize düşen fikrimizi billurlaştırarak milletin önüne doğru bir program koyabilmek. Bu çabaya destek olmak isteyenleri bekliyorum" dedi.

Eryılmaz'ın konferansı Altındağ Hamamönü Kabakçı Konağı'nda saat 19.00'da başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 02:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER