KÜNYE

SAHİBİ:

Ciddi Medya

YÖNETİM YERİ

Atakent Mah. 221. Sk. Rota Office A Blok No: 17 Küçükçekmece/İstanbul

İletişim: +90 532 130 29 84 - e-posta: ciddigazetetv@gmail.com

YAYIN YÖNETMENİ

İbrahim KANBUR

ibrahim.kanbur@ciddigazete.com

HABER MÜDÜRÜ

Hanife Akgün YALTA

hanife.yalta@ciddigazete.com

EDİTÖRLER

Bekir ŞİMŞEK

bekir.simsek@ciddigazete.com

Adil DENİZ

adil.deniz@ciddigazete.com

Nigar AYYILDIZ

nigar.ayyildiz@ciddigazete.com

GECE EDİTÖRÜ

Emin AYYILDIZ

emin.ayyildiz@ciddigazete.com

DIŞ HABERLER

Murat GÜNEŞ

murat.gunes@ciddigazete.com

SPOR

Halis GÜLER

halis.guler@ciddigazete.com

MALİ İŞLER

Murat AKYILDIZ

murat.akyıldız@ciddigazete.com

REKLAM REZERVASYON

ciddigazetetv@gmail.com

HUKUK DANIŞMANI

Av. Neslihan Deniz AKTAŞ

neslihan.aktas@ciddigazete.com

ALTYAPI ve TEMA

TE Bilişim

Ciddigazete.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Ciddi Medya Ajans’a aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2018 ciddigazete.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları Ciddi Medya Ajans’a aittir. Ciddigazete.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları, 5846 sayılı yasa ile korunmaktadır. Bunlar Ciddi Medya Ajans’ın yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

ciddigazete.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Ciddigazete.com, hiç bir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman içerik ve bilgi değişikliğine gidebilir. Ciddigazete.com, sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiç birinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ciddigazete.com However, sometimes the ciddigazete.com uses third parties to process your information. ciddigazete.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ciddigazete.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ciddigazete.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ciddigazete.com and its services. When you use ciddigazete.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ciddigazete.com cookies section of our full Privacy Policy.

banner84