Ebru, ABD’ye kaçıyor!

Şarkıcı Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab, Mart 2016'da Miami'de tutuklanmış sonra itirafçı olmuştu. Gündeş, New York'ta ev kiraladı

Ebru, ABD’ye kaçıyor!

Şarkıcı Ebru Gündeş'in ABD'ye yerleşeceği öğrenildi. Gündeş'in eşi Reza Zarrab ABD'yi dolandırmak, bankacılık sahtekârlığı ve karapara aklama suçlarından 19 Mart 2016'da Miami'de tutuklanmıştı. Zarrab, daha sonra itirafçı olmuştu. Gündeş, kızıyla birlikte 18 Eylül 2018’de eşinin yanına New York’a gitti ve ikili Manhattan’daki Four Seasons’ta buluştu. Posta'nın iddiasına göre çift bu buluşmada bir karar aldı. Ebru Gündeş ile Alara, yılın büyük bölümünü New York’ta geçirecek.

TÜRKİYE'DE KAZANIP ABD'DE HARCAYACAK

Ebru Gündeş’in yakınlarına, “Alara ile babasının birbirlerinden kopuk olmasını istemiyorum. Kızımız artık yurt dışında okuyacak ama ülkemle bağımı elbette koparmayacağım” dediği de iddia edildi. Gündeş, İstanbul-Kanlıca’daki evlerini kapatmayacak. Sahne programları ve konserleri için bir ayağı Türkiye’de olacak. Ebru Gündeş geçen yıl da Dubai’de bir yıllığına ev kiralamış ancak gitmemişti. Parayı Türkiye'de kazanan Ebru, harcamayı ABD'de yapacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER