Ece Seçkin, belediye başkanıyla kapıştı

MHP'den belediye başkanı seçilen ancak daha sonra ihraç edilen Milli Görüşçü Birol Şahin, Düzcespor'un kutlamalarıyla ilgili sosyal medya hesabından Ece Seçkin'le ilgili "yakışmaz" diye paylaşım yapınca ortalık karıştı

Ece Seçkin, belediye başkanıyla kapıştı

CiddiGazete- Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Düzcespor'un şampiyonluk kutlamasında kadın şarkıcının yer almasına tepki gösterdi.

"DÜZCE MUHAFAZAKAR BİR YERDİR"

Şahin paylaşımda, "Düzcespor'un şampiyon olmasından çok mutlu olduk, tebrik ettik, sevindik. Ancak, cumartesi günü kutlama için bir bayan şarkıcıyı getirmeleri Düzcespor'a ve Düzceli'ye yakışmaz! Düzce muhafazakar bir yerdir. Dini değerlerine bağlıdır. Sevinelim, kutlayalım ama sınırları aşmadan" dedi.

"AŞAĞILAYICI VE AYRIMCI"

Milli Görüşçü Şahin'in paylaşımına şarkıcı Ece Seçkin'in cevabı sert oldu. Seçkin, şu ifadelerle cevap verdi:

- Sayın Şahin, bayan değil kadın! Bu ülkenin 81 ilini şarkılar söyleyerek gezdim, gezmeye de devam edeceğim. Bu aşağılayıcı ve ayrımcı açıklamanızı şaşkınlıkla okudum.

- İnsanların konserime gelip müzik dinlemesinin muhafazakarlıkla ne alakası var konuyu nereye çekmek istiyorsunuz?

"ŞARKILAR SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

- Siz 'kadın, müzik ve konser' üçlemesine 'sınırları aşmak' diyorsanız size kötü bir haberim var Sayın Şahin... Ben ve kadın meslektaşlarım sizin gibilerin zihniyet 'sınırlarını aşmak' için şarkılar söylemeye devam edeceğiz! Kadınları susturamazsınız!

- Bu mesleği yapan tüm kadın arkadaşlarımdan #KadınlarıSusturamazsınız tag'ine destek bekliyorum. Müzik susmasın, biz susmayalım.

MHP'DEN İHRAÇ EDİLMİŞTİ

Milli Görüşçü olduğu bilinen Birol Şahin, daha önce A Milli Kadın Voleybol Takımı'nı hedef alarak, sporcuların kendilerini "teşhir ettiğini" savunmuş, ardından da MHP'den ihraç edilmişti.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2022, 23:22
YORUM EKLE