Oktay Kaynarca'dan 'EDHO' mesajı

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca, sevilen dizinin akıbeti ile ilgili açıklamayı sosyal medya hesabından duyurdu

Oktay Kaynarca'dan 'EDHO' mesajı

CiddiGazete- ATV'de yayınlanan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"ın (EDHO) akıbeti merak ediliyordu. Yeni sezonuna bir türlü başlayamayan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmış ancak yayın günü ekrana gelmemişti.

EDHO'nun başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, dizinin başka bir kanala geçip geçmeyeceği ya da final yapıp yapmayacağı tartışmalarına nokta koydu.

Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran Oktay Kaynarca, Instagram hesabından şu mesajı yayınladı:

"At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir" Cengiz Han...
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim... Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum.
Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın...

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2021, 10:11
YORUM EKLE