Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı

Reality şov yıldızı Kim Kardashian ile ilgili yorumu sosyal medyada tepki çeken Show TV Ana Haber sunucusu Ece Üner, "Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı" dedi

Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı

CiddiGazete- Ermeni asıllı reality şov yıldızı Kim Kardashian, Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışmaya ilişkin sosyal medya hesabından, "Karabağ'ı korumak için hayatlarını tehlikeye atan cesur erkek ve kadınlar için dua ediyoruz", "Bakü'ye saldırgan güç kullanımını durdurması için çağrı yapılmalı, Azerbaycan'a ABD askeri yardımı durmalı, Türkiye Bakü'ye silah ve savaşçı göndermemesi için uyarılmalı" mesajlarını paylaşmıştı.

ECE ÜNER’İN SÖZLERİ

Kim Kardashian'ın bu mesajlarını ana haber bülteninde değerlendiren Show TV Ana Haber sunucusu Ece Üner ise "Kim Kardashian'ın kameralara göstermeye alışık olduğu, dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken de, bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?" sözlerini kullanmıştı.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ

Üner'in bu sözleri “cinsiyetçilik” içerdiği gerekçesiyle sosyal medyada tepki çekti. Tepki gösterenlerden biri de ünlü oyuncu Deniz Çakır oldu. Çakır, Üner’in sözleri için, “Bu nasıl avam, yakışıksız bir üsluptur... Pes yahu... Bu üslupla ana haber bülteni sunuyor. İnanılır gibi değil...” mesajını paylaştı.

ECE ÜNER’İN CEVABI

Hakkındaki eleştirilere sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile cevap veren Ece Üner şu ifadeleri kullandı:

“Pes’miş! Özünde; “bir yerinden uydurma” dedim! Esas cinsiyetçilik, burada “cinsiyetçilik” aramak! Ben “sıradan” kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz? Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı!

Biraz da Can Yücel okuyun! Kavramlarınız yerine otursun!”

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 16:43
YORUM EKLE