CiddiGazete- İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kalp çarpıntısı ve ritim bozukluğu sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Akşener'e refakat eden İyi Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, ciddigazete.com'a yaptığı açıklamada, yorgunluğa bağlı bir tablo geliştiğini, şu anda Akşener'in kontrol altında olduğunu, hayati bir semptom ortaya çıkmadığını, kendisinin de Akşener'e refakat ettiğini belirtti.

Yapılan ilk tetkiklere göre Meral Akşener'in geceyi Güven Hastanesi'nde geçireceği ve büyük ihtimalle yarın taburcu olacağı öğrenildi.

Akşener'den Sinan Ateş'in ailesine ziyaret Akşener'den Sinan Ateş'in ailesine ziyaret

HASTANEDEN AÇIKLAMA YAPILDI

Güven Hastanesi'nden yapılan açıklamada da şöyle denildi: İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener 12.01.2023 tarihinde (bugün) hafif bir çarpıntı şikayeti ile Ankara Güven Hastanesi'ne başvurmuştur. Yapılan tetkiklerinde sorun tespit edilmemiştir. 13.01.2023 tarihinde (yarın) taburculuğu planlanmıştır.

MANSUR YAVAŞ'TAN 'GEÇMİŞ OLSUN' PAYLAŞIMI

Meral Akşener'in rahatsızlığı üzerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Başkan Yavaş paylaşımında şöyle dedi: Kalp çarpıntısı ritim bozukluğu sebebiyle hastaneye kaldırılan İYİ Parti Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.