CiddiGazete- Müge Anlı, ATV’de yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında, bu yaz evleneceğini açıkladı.

Müge Anlı evlilik haberini şöyle duyurdu:

"Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama ne yazık ki, o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki. Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum, yazıyorsunuz, sizi okumuyorum!

Nikah tarihi belli oldu Nikah tarihi belli oldu

Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim.

Herkes evleniyor, çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim."

Müge Anlı’nın evleneceğini açıkladığı Şinasi Yüzbaşıoğlu, İstanbul Asayiş Şube Müdürü olarak görev yapıyor. Şinasi Yüzbaşıoğlu, daha önce Adana Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapmıştı.