CiddiGazete- Olay, dün saat 21.00 sıralarında, Yeniimaret Mahallesi Belediye Evleri mevkisinde meydana geldi. Özgür Civanım'ın eşi, çıkan tartışmanın ardından bir süre önce evi terk edip babası Mehmet Özdemir'in evine gitti. Bu nedenle iki aile arasında husumet oluştu.

RASTGELE ATEŞ AÇTI

Özgür Civanım, dün gece babası Mehmet Civanım ile birlikte yanlarına aldıkları av tüfeğiyle aynı mahallede oturan kayınpederinin evini bastı. Taraflar arasında tartışma çıktı. Mehmet Civanım, av tüfeğiyle rastgele ateş açtı.

MAHALLELİDEN MEYDAN DAYAĞI YEDİLER

Olayda yaralanan olmazken, Özdemir'in yakınları ve komşuları Özgür Civanım ile babası Mehmet Civanım'a saldırdı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Mahalleliden meydan dayağı yiyen baba ve oğlu, kalabalığın elinden güçlükle alındı. Bu sırada 2 polis memuru da arbedede hafif yaralandı.

Yaralı baba-oğul ambulansla Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. Polis memurlarına ise olay yerinde ayakta müdahale edildi. Polis, olay sonrası üç kişiyi gözaltına aldı.

Kartal Cemevi Başkanına saldırıya 9 gözaltı Kartal Cemevi Başkanına saldırıya 9 gözaltı

İl Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar da olay yerine gelerek, bilgi aldı.