CiddiGazete- Süper Lig'in zirvesinde yer alan takımlar arasındaki gerginlik had safhaya ulaştı. Fenerbahçe, 1-0 geride kapadığı Alanyaspor maçının devre arasında maçın hakemini ve TFF'yi hedef alan bir paylaşım yaptı. 3-1 biten karşılaşmanın ardından Galatasaray Kulübü şu ifadelerle cevap verdi:

Lafta VAR. 𝐎𝐫𝐭𝐚da YOK.

Cuma akşamı Konya'da pozisyonun kahramanı olan rakip oyuncunun bile itiraf ettiği kırmızı kartın verilmemesi, bugün rakibimizden bir oyuncunun aynı müdahalesine kırmızı kart çıkmaması...

Galatasaray güle oynaya kazandı Galatasaray güle oynaya kazandı

Milot Rashica'ya yapılan müdahaleyi görmeyen ve verilmeyen penaltı; Enner Valencia'ya yapılan müdahaleye devam kararı veren Mete Kalkavan'a ise VAR müdahalesiyle çalınan penaltı...

Rakibimizin sosyal medya hesaplarından, ilk olarak devre arasında yapılan pişkince paylaşıma; ardından maç bittiğinde yüzleri kızarmadan tehdit diliyle yapılmış son paylaşıma ise söyleyeceğimiz tek bir söz var: "Yavuz hırsız ev sahibini bastırır!"

Ligi kendileri için dizayn etmek isteyenlere cevabımızı SAHADA vereceğiz!

SALI GÜNÜ BASIN TOPLANTISI DÜZENLENECEK

Galatasaray Kulübü'nden daha sonra yapılan açıklamada ise şöyle denildi: 21 Mart Salı günü saat 15.00'te NEF Stadyumu'nda kulübümüz tarafından basın açıklaması yapılacaktır.