02.45'te Erdoğan'a teşekkür etti

FETÖ elebaşıyla Pensilvanya fotoğrafları olan Nureddin Nebati, Hazine ve Maliye Bakanlığı'na atanması nedeniyle saat 02.45'te Erdoğan'a teşekkür etti

02.45'te Erdoğan'a teşekkür etti

CiddiGazete- Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, saat 02.45'te Twitter hesabından Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

Nebati paylaşımında, "Sayın Cumhurbaşkanımızın şahsımı layık gördüğü Hazine ve Maliye Bakanlığı görevini hayırla ifa etmeyi, bize gösterdiği güvene layık olmayı Rabbim nasip etsin inşallah" dedi.

Lütfi Elvan'ın "af istemesi" Erdoğan tarafından affın kabul edilip onaylanmasından sonra Hazine ve Maliye Bakanlığı'na atanan Nureddin Nebati'den ilk mesaj geldi.

Nebati, sabaha karşı 02.45'te Twitter hesabından paylaştığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

"Rabbim, kolaylaştır, zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır. İşimizde bize doğruluk ver, bizi muvaffak kıl. Sayın Cumhurbaşkanımızın şahsımı layık gördüğü Hazine ve Maliye Bakanlığı görevini hayırla ifa etmeyi, bize gösterdiği güvene layık olmayı Rabbim nasip etsin inşallah."

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'le Pensilvanya'da fotoğrafları olan Nebati'nin bakan olarak atanmasına kamuoyundan tepki yağdı.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2021, 18:32
YORUM EKLE