banner445

12. kattaki odaya Yavaş bile giremedi!

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 12. katında retina taraması ile girilen bir oda bulunduğu ve Mansur Yavaş'ın bile bu odaya hala giriş yapamadığı belirtildi...

12. kattaki odaya Yavaş bile giremedi!

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 12. katında retina taraması ile girilen bir oda bulunduğu ve Mansur Yavaş'ın bu odaya hala giriş yapamadığı belirtildi.

Açıklamayı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yaptı. Soyer, Halk TV’de katıldığı programda, bu olayı kendisine Mansur Yavaş'ın aktardığını söyledi.

Ankara temasları sırasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı da ziyaret ettiklerini açıklayan Soyer, "Sayın Mansur Yavaş, 'Belediyenin 12. katına bir oda var, hala oraya giremedim. Göz merceği taranarak girilen bir oda' dedi. O nasıl bir ruh hali? Bu ruh hali ile nasıl belediye yönetilir? Anlaşılır gibi değil gerçekten. Mansur Bey’e Allah sabır versin. Gerçekten çok zor bir iş. Bütün 25 yılın tortusunu, o ruh haliyle yönetilmiş belediyeyi, yeniden insanlara sevgi ve saygı ile hizmet edecek noktaya taşımak çok zor. Allah yardımcısı olsun" diye konuştu.

Retina taramasıyla girilen gizli odalara en son baskın yapılan FETÖ okullarında rastlanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 10:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
TUNCER SÜLÜK
TUNCER SÜLÜK - 7 ay Önce

Mahkeme kararı çıkartılıp kırarak aça bilirler öyle bir yetkisi var. Çünki kendi binası içinde olan bir şey.

Ömer lütfi palamut
Ömer lütfi palamut - 7 ay Önce

Devlet içinde devlet yarattılar çalınan tüm paralar orda kayıtta

SIRADAKİ HABER

banner457

banner84