A Haber muhabiri bankamatik çıktı!

Meral Akşener'e kumpas hazırlarken yakalanan A Haber Elazığ Bölge Müdürü Fırat Öztürk'ün, MEB kadrosunda "bankamatik memuru" olduğu ortaya çıktı

A Haber muhabiri bankamatik çıktı!

CiddiGazete- Elazığ'da katıldığı bir programda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e soru sorması için bir kişiyi ikna ettiği görüntülerle gündeme gelen A Haber Elazığ Bölge Müdürü ve muhabiri Fırat Öztürk'ün, Milli Eğitim Müdürlüğü'nde memur olduğu iddia edildi.

İYİ Partili Levent Özeren, A Haber muhabirinin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e soru sorması için bir kişiyi ikna etmeye çalıştığını gösteren videoyu sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

"MEB KADROSUNDA MEMUR" İDDİASI

Gazeteci Metin Cihan, kendisine gelen bir bilgiyi paylaşarak, A Haber Elazığ Bölge Müdürü ve muhabiri Fırat Öztürk'ün Milli Eğitim Müdürlüğü'nde kadrolu memur olduğunu söyledi.

Cihan, "Akşener'e provokatif soru sorulmasını organize ederken videosu çekilen A Haber Elazığ Bölge Müdürü ve muhabiri Fırat Öztürk'ün MEB kadrosunda olduğu bilgisi geldi. Elbette işe gitmeden, bankamatik memurluğu yaparak" notuyla yaptığı paylaşımda şu belgelere yer verdi:

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2021, 11:11
YORUM EKLE