AA 'İYİ Parti' haberi yapmaya başladı!

Seçim dönemlerinde Meral Akşener'in mitinglerini bile ya hiç vermeyen ya da çok geç saatlerde servis eden Anadolu Ajansı strateji değiştirdi

AA 'İYİ Parti' haberi yapmaya başladı!

CİDDİGAZETE

Anadolu Ajansı, İYİ Parti'ye karşı tutumunu değiştirdi. 25 Ekim 2017'de kurulan İYİ Parti'ye karşı mesafeli bir duruş sergileyen ve diğer tüm portallarda yer alan haberleri bile görmezden gelen Anadolu Ajansı, yaklaşık bir aydan bu yana İYİ Parti'yle ilgili tüm gelişmeleri abonelerine servis edip, internet sitesinden de yayımlamaya başladı.

Abonelerine her gün onlarca AK Parti haberi geçen, son yıllarda da sınırlı sayıda MHP haberi üreten AA, CHP ve diğer partilere mesafeli tavrıyla biliniyor.

ÜST ÜSTE GEÇEN HABERLER ABONELERİ ŞAŞIRTTI!

Haber stratejisinde önemli bir değişikliğe giden Anadolu Ajansı, artık İYİ Parti'nin mahalli haberlerini bile abonelerine ulaştırıp, takipçilerine sunuyor.

Anadolu Ajansı'nın haber stratejisindeki değişimde, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 30 Ağustos Zafer Bayramı Kokteyli'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la verdiği samimi pozun etkili olduğu değerlendiriliyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 13:34
YORUM EKLE