AKP İstanbul’da kongre öncesi toplantı

24 Şubat Çarşamba günü yapılacak AKP İstanbul 7. Olağan İl Kongresi öncesi AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda bir istişare toplantısı yapıldı

AKP İstanbul’da kongre öncesi toplantı

CiddiGazete- AKP İstanbul İl Başkanlığı'nda 24 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirilecek kongre öncesi istişare toplantısı yapıldı.

Toplantıya AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya, Vedat Demiröz ve Erkan Kandemir, İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, milletvekilleri, 3 kademe il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, belediye başkanları ve İstanbul İl Başkanı adayı Osman Nuri Kabaktepe katıldı.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, 24 Şubat Çarşamba günü yapılacak 7. Olağan İstanbul İl Kongresi'nde Osman Nuri Kabaktepe'nin İl Başkanlığı’na aday olarak belirlendiğini açıklamıştı.

Kandemir şu ifadeleri kullanmıştı:

“24 Şubat Çarşamba günü gerçekleştireceğimiz 7.Olağan İstanbul İl Başkanlığı Kongremizde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Osman Nuri Kabaktepe bey adayımız olarak belirlenmiştir.

Görevi devredecek olan İl Başkanımız Bayram Şenocak'a bugüne kadar göstermiş olduğu emek ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Partimize ve İstanbul'umuza hayırlı olsun.”

YORUM EKLE