AKP'lilere düğün yasağı yok!

Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, İçişleri Bakanlığı'nın genelgesine rağmen yasak dinlemedi; oğlu Hüseyin Yaman’a Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde nikah adı altında bin 500 kişilik yemekli düğün yaptı

AKP'lilere düğün yasağı yok!

CiddiGazete- İçişleri Bakanlığı'nın 4 Eylül 2020 tarihli genelgesiyle, düğünlerle ilgili pek çok yasak uygulamaya girdi. Yasaklara göre köy düğünü, sünnet düğünü, kına gecesi, nişan ve benzeri etkinlikler yasaklandı.

Çiftler sadece 1 saatle sınırlı olmak üzere nikah yapabilecek. Ancak bu yasak AKP Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman için geçerli olmadı.

Yaman, Dilovası'nda yer alan Karayolları Genel Müdürlüğü tesislerinde oğlu Hüseyin Yaman için bin 500 kişilik yemekli düğün düzenledi.

BELEDİYE PERSONELİ ÇALIŞTIRILDI

Düğün organizasyonu için belediye personeli seferber edildi. Düğünden saatler önce bölgeye giden belediyenin temizlik işçileri sokakları süpürdü, kaldırım kenarlarını boyadı ve yolları yıkadı.

İzmit Körfezi ve Osman Gazi Köprüsü manzaralı düğün alanında bin 500 kişilik davetli listesi için masa ve sandalye hazırlığı yapıldı.

Çiftin nikahını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı AKP'li Tahir Büyükakın kıydı.

NİKAHI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KIYDI

Sakarya'dan New Trend isimli bir düğün organizasyon şirketi düğün için bütün hazırlıkları yaptı. Cemil Yaman'ın oğlu Hüseyin Yaman hayatını Rümeysa Telli ile birleştirdi.

Saat 19.00'da başlayan düğün saatlerce sürdü.

Düğünde yasak olmasına rağmen yemek servisi de yapıldı. Misafirlere kavurma, tavuk ve aşure ikram edildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020, 18:54
YORUM EKLE