AKP'li isimden tuhaf sözler!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "Recep Tayyip Erdoğan'ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır. Bize çoluk çocuğumuz haramdır, ailemiz haramdır. Eşimiz haramdır, dostumuz haramdır" dedi

AKP'li isimden tuhaf sözler!

Seçim günü yaklaştıkça siyasette de ölçü kaçmaya başladı. AK Parti Bolu İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar ve milletvekili aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, inanılmaz ifadeler kullandı. Mustafa Ataş yaptığı konuşmada, 24 Haziran’daki seçimlerin Türkiye’nin gelecek yüz yılını şekillendireceğini iddia ederek, “Şu son dönemde büyüme oranı ile dünya şampiyonu olan ülkemizi hazmedemeyen çevreler, şimdi 24 Haziran seçimleri sonrasında yeni yönetim sistemi ile nasıl bir Türkiye’yi inşa edeceğimizi, dışımızdaki Türkiye düşmanları bizden çok daha iyi biliyorlar” diye konuştu.

100 YILIN SEÇİMİ!

Erdoğan’ın mutlaka başkan olması gerektiğini savunan Ataş sözlerini şöyle sürdürdü: “Ekonomik olarak kendilerine diz çöken bir Türkiye olsun istiyorlar. Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek istiyorlar. Türkiye’nin önünü kesmek istiyorlar. Bölgesinde söz sahibi olan Türkiye’yi arzu etmiyorlar. Yapılmak istenen budur. Onlara verilecek en güzel cevap 27 günlük seçim süreci boyunca bize uyumak haramdır. Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır. Bize çoluk çocuğumuz ailemiz haramdır. Eşimiz dostumuz haramdır. Bu seçim farklı bir seçimdir. Bu seçim ülkemizin gelecek 100 yılını şekillendirecek en önemli dönüm noktalarından bir tanesidir. Onun için işimizi sağlam tutmamız lazım.”

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER