Akşener'den 'Özdağ' yorumu

Kurucusu olduğu İyi Parti'den istifa eden Ümit Özdağ'la ilgili kısa bir değerlendirme yapan Meral Akşener "Ayrı bir yol tutan hiç bir siyasiyi eleştirmek, hakaret etmek benim tarzım değil. Kendisine hayatta başarılar diliyorum" dedi

Akşener'den 'Özdağ' yorumu

CiddiGazete- İyi Parti'den ihraç edilen ancak mahkeme kararıyla kurucusu olduğu partisine geri dönen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, düzenlediği basın toplantısıyla istifa ettiğini açıkladı.

"BAŞARILAR DİLİYORUM"

Bugün Eskişehir esnafını gezen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e gazeteciler, Ümit Özdağ'ın istifasını sordu. Akşener, soru soran muhabere sert çıkarak, "Bana bak; bu gezinin sonunda soracağın soru bu mu be oğlum" dedi.

Fotoğraflar: ciddigazete.com

Meral Akşener açıklamasında, "Kendisine siyasi hayatında başarılar diliyorum. Bu an itibariyle yollar ayrılmış olduğu için prensibimdir benim; ayrı bir yol tutan hiçbir siyasiyi peşinen suçlamam. Ona hakaret etmek gibi bir tavrım bugüne kadar hiç olmadı. Bizden ayrılmış milletvekilleri dahil olmak üzere. Dolayısıyla şimdi milletin huzuruna çıkacağız. Milletimiz herkesi tartacak. Temel hakem millettir. Hep birlikte göreceğiz. Başarılar diliyorum. Hayatta başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2021, 22:50
YORUM EKLE