Akşener'e sloganlı karşılama

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Antalya'ya gelişinde "Kahrolsun istibdat, yaşasın hürriyet" sloganlarıyla karşılandı

CiddiGazete- İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısından sonra akşam saatlerinde Antalya'ya geldi.

Akşener'i karşılayanlar arasında, İyi Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi ve MHP Antalya 21. dönem milletvekili Dr. Nesrin Ünal da yer aldı.

Meral Akşener, havalimanına gelen İyi Partililer tarafından "Kahrolsun istibdat, yaşasın hürriyet" sloganları ile karşılandı.

AKŞENER'İN ANTALYA PROGRAMI

Geceyi Antalya'da geçirecek olan Meral Akşener, yarın (perşembe günü) saat 12.15'te Muratpaşa ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunacak.

Akşener'in ikinci durağı Kepez İlçesi olacak. İyi Parti Genel Başkanı, saat 13.45'te Kepez'de esnafı gezip sorunlarını dinleyecek.

Akşener, saat 19.49'da Lara Barut Otel'de verilecek iftar yemeğine katıldıktan sonra Antalya'dan ayrılacak.

Fotoğraflar: CiddiGazete

Öte yandan Meral Akşener, Antalya'daki ilk ziyaretini ilkokul öğretmenine yaptı. Akşener, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu akşam Antalya'da ilk ilham kaynağım, ilkokul öğretmenim Ali hocam, değerli eşi Fatma hanım ve oğulları Barış ile görüştük" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2022, 20:41
YORUM EKLE