Akşener, MHP'li vekillere acıdı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, EYT oylamasında MHP'li milletvekillerinin durumuna değindi ve "Bu mahçubiyeti onlara yaşatmaya kimsenin hakkı yoktur" dedi

Akşener, MHP'li vekillere acıdı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM’de gerçekleştirilen grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

Milletvekillerine hitap eden Akşener, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusunda da konuştu.

"EYT'de ilk turda vicdanı ile oy veren tüm vekillere teşekkür ediyorum" diyen Meral Akşener, ikinci turda yaşananların ise ibretlik olduğunu söyledi.

Meral Akşener, konuya ilişkin olarak, "Bir fotoğraf vardı, kararını değiştiren vekillerin mahcubiyeti yüzlerinden okunuyordu. Bunu vekillerimize yaşatmaya kimsenin hakkı yoktur" ifadelerini kullandı.

Meral Akşener'in konuyla ilgili açıklaması şöyle:

Geçtiğimiz günlerde EYT'de ilk turda vicdanı ile oy veren tüm vekillere teşekkür ediyorum. Ama ikinci turda yaşananlar ibretliktir. Bir fotoğraf vardı, kararını değiştiren vekillerin mahcubiyeti yüzlerinden okunuyordu. Bunu vekillerimize yaşatmaya kimsenin hakkı yoktur. Geçen de söylemiştim benden gelecek bir telefon ve vicdanınız arasında kalırsanız hiç tereddüt etmeden vicdanınızı seçin. Milletimizin yararına bir öneri hangi partiden gelirse gelsin İYİ Parti destek verecek. Çünkü bizler kişisel kaprislerimiz için değil milletimiz için çalışacağız.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 00:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER