Akşener Saray'a davet edildi

Recep Tayyip Erdoğan ile Meral Akşener arasındaki buzlar eridi! İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davet edildi. Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinden sonra verdiği resepsiyona Akşener'i davet etmemişti

Akşener Saray'a davet edildi

CİDDİGAZETE/ÖZEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bu akşam Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resepsiyon verecek. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de 25 Ekim'de partisini kurduktan sonra ilk kez Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne çıkacak.

DAHA ÖNCE DAVET EDİLMEDİ

24 Haziran seçimlerinden sonra Recep Tayyip Erdoğan'ın Beştepe'de vermiş olduğu resepsiyona İYİ Partili milletvekilleri davet edilmiş ancak genel başkan Meral Akşener davet edilmemişti. Milletvekilleri de aldıkları kararla, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gitmemişti.

TAM KADRO SARAY'A GİDİYORLAR

Bu akşam saat 19.30'da başlayacak Zafer Bayramı Resepsiyonu'na İYİ Parti Genel Başkanı, Başkanlık Divanı üyeleri ve milletvekillerinden oluşacak bir grup tam kadro katılacak.

Meral Akşener, seçim sürecinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni eleştirmiş ve "israf" üzerine sert ifadeler kullanmıştı. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ da iktidara gelmeleri halinde Cumhurbaşkanlığı Külleyesi'ni üniversite yapacaklarını söylemişti.

Ciddi Gazete Özel Haber

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 14:38
YORUM EKLE