Akşener tek tek çağırmaya başladı!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kurultaydaki liste krizinden sonra bugün saat 14.00'te, Antalya Milletvekili Feridun Bahşi ile görüştü. Akşener, saat 18.00'de de Adana Milletvekili İsmail Koncuk'la bir araya gelecek

Akşener tek tek çağırmaya başladı!

CiddiGazete/Özel- İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, olaylı kurultayın ardından Başkanlık Divanı'nı açıklamadan önce İstanbul'daki evinde Aksaray Milletvekili Ayhan Erel ve Antalya Milletvekili Hasan Subaşı ile bir görüşme yaptı.

Vekiller, kırmızı çizgilerinin Koray Aydın olduğunu söylediler.

Akşener, durum değerlendirmesi yapacağını ifade etti ve Başkanlık Divanı'nda teşkilatları yine Koray Aydın'a verdi.

Gelişen süreçte 10'u aşkın milletvekili, TBMM'de yapılan grup toplantısına girmeme kararı aldı.

Salı günü yapılan İyi Parti grup toplantısında bu vekiller yer almadı.

Gelişmeler ışığında Meral Akşener, milletvekilleriyle tek tek görüşmeye karar verdi. Akşener'in genel merkezde bir araya geldiği ilk isim Antalya Milletvekili Feridun Bahşi oldu. Bahşi, saat 14.00'te başlayan görüşmede Meral Akşener'e rahatsızlık duydukları konuları aktardı. Yorum yapmayan Akşener, Ayhan Erel ve Hasan Subaşı'na söylediği gibi değerlendirmede bulunacağını belirtti.

Meral Akşener'in bugün kabul edeceği ikinci isim Adana Milletvekili İsmail Koncuk olacak.

Koncuk, sabah saatlerinde yayımlanan haberde, Meral Akşener'le görüşmek için talebi olmadığını, genel başkanın araması halinde görüşmeye gideceğini belirtti.

İyi Parti genel merkezinden aranan İsmail Koncuk, bugün saat 18.00'de Meral Akşener'le görüşmeye davet edildi.

Adana Milletvekili İsmail Koncuk, Antalya Milletvekili Feridun Bahşi'den sonra, gün içinde Akşener'le görüşen ikinci milletvekili olacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 13:55
YORUM EKLE