Akşener'e de hakaret etmiş

Kemal Kılıçdaroğlu’nun mezhebi ve annesine yönelik küfürleriyle gündeme gelen Doktor Mahmut Arslan'ın ilk vukuatı bu değilmiş. Arslan daha önce de Meral Akşener'e sosyal medya hesabından hakaret etmiş

Akşener'e de hakaret etmiş

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yumruklu saldırının ardından Trabzon'da Medikal Park Hastanesi’nde görev yapan Doktor Mahmut Arslan, Kılıçdaroğlu'nun mezhebi ve 88 yaşında vefat eden annesi Yemuş Kılıçdaroğlu hakkında çok çirkin paylaşımda bulunmuştu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik de ağır ifadeler içeren paylaşımlar yapan Arslan, CHP’nin suç duyurusu üzerine çark ederek ‘Saldırıyı kınıyorum' demişti. Kılıçdaroğlu’na yönelik paylaşımları ve hakkında yapılan suç duyurusu Sözcü tarafından duyurulan Aslan’ın, Medikal Park Hastanesi’ndeki işine son verilmişti.

Ancak Kılıçdaroğlu’na küfür, doktor Aslan’ın ilk vukuatı değilmiş. Arslan daha önce de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sosyal medya hesabından hakaret etmiş. Akşener’in bir videosunu paylaşan Arslan videonun ileti bölümüne “senden bi b olmaz” yazarak arkasına çok sayıda gülme emojisi eklemiş.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER