Ankara'da gece yarısı FETÖ tarzı operasyon

Yerel seçimlere saatler kala Ankara’da, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’a karşı gerçekleştirilen kara propagandalara bir yenisi daha eklendi

Ankara'da gece yarısı FETÖ tarzı operasyon

CİDDİGAZETE

Yerel seçimlere saatler kala Ankara’da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’a karşı gerçekleştirilen kumpaslara bir yenisi daha eklendi.

Gece saatlerinde başkentte plakaları beyaz bantla kapatılan lüks araçlarla yerlere broşürler ve etiketler bırakıldı.

Karanlık ellerin hazırlayıp, gece yarısı Ankara'ya dağıttığı FETÖ tarzı broşür.

“Yere düşmüş para” şeklinde hazırlanan, FETÖ kumpaslarını andıran broşürlerde, Mansur Yavaş’a bugüne kadar yöneltilen iftiralara ve Yavaş’ın fotoğrafına yer verildi.

FETÖ tarzı broşürler, Mansur Yavaş'a iftiralarla dolu...

ADRES DE PLATFORM DA SAHTE

Üzerinde “Ankaralı Vatanseverler Platformu” yazılı bildirilerde ise “Kürdistan diyenleri sevindirmeyeceğiz” ifadeleri yer aldı.

Broşürün altında yer alan internet sitesinin bir kaç günlük oluşu, kime ait olduğunun belli olmayışı, platformla ilgili bilgi olmayışı, akıllara FETÖ'nun hazırladığı kumpasları getirdi.

Karanlık ellerin hazırladığı FETÖ tarzı broşürde Mansur Yavaş'a iftiralar sıralanırken, hakkındaki FETÖ iddiaları mahkeme dosyalarına yansıyan AKP'li Mehmet Özhaseki'ye övgü yağdırıldı.

MARKET ÇEKLERİNİ DE AYNI EKİP Mİ DAĞITACAK?

Ciddigazete'nin edindiği bilgiye göre yarın da özellikle gelir seviyesi düşük semtlerde vatandaşlara 100'er liralık market çekleri dağıtılarak oyların, hakkında FETÖ ile ilgili çok sayıda şaibe olan Mehmet Özhaseki'ye verilmesi istenecek.

Sahte platform ve bugün açılan internet sitesinin isminin yer aldığı uydurma broşürler, gece yarısından sonra Ankara'ya dağıtıldı. 

Suç unsuru taşıyan ve Mansur Yavaş'a iftiraların sıralandığı sahte broşürler, "pts" sistemine yakalanmamak için plakaları yukarıda görülen özel hazırlanmış folyolarla kapatılmış lüks araçlarla dağıtıldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 04:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER